صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


همراهی خیرین حوزه سلامت با اهداء ۲۰ دستگاه کپسول اکسیژن
دکتر بهزادی با اشاره به شرایط بحرانی مراجعین و بستری شدگان در بیمارستان با علایم بیماری کووید افزود : در یک حرکت انسان دوستانه ۲۰ دستگاه کپسول اکسیژن توسط خیرین روستای سهیلی از توابع بخش حرا شهرستان قشم به شبکه بهداشت و درمان به منظور حمایت از بیماران مبتلا به کووید به شبکه بهداشت و درمان اهداء شد .
 ٠٩:١٢ - دوشنبه ٢٥ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مشکل کمبود نیروی پرستار در قشم به زودی مرتفع خواهد شد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان قشم ازپیگیری جهت رفع کمبود کادر پرستاری در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به افزایش موارد مثبت سوش جدید دلتا کرونا در قشم و ضریب اشغال تخت بالای ۷۰ درصد با کمبود پرستار و تخت های سرپایی مواجه شدیم که رفع کمبود این دو مهم بزودی محقق خواهد شد.
 ٠٨:٥٩ - يکشنبه ١٠ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
۸۰ درصد افراد بالای ۱۸ سال جزیره لارک علیه ویروس کرونا واکسینه شدند
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم ضمن تقدیر از پشتکار تیم سلامت جزیره لارک گفت : جمعیت بالای ۱۸ سال جزیره لارک ۳۵۰ نفر است که بیش از ۸۰ درصد گروه هدف در این جزیره علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند.
 ٠٨:٤٦ - شنبه ٩ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش رکن اصلی در تامین سلامت و کاهش بیماری
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت : آموزش احاد مردم در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی و تاثیر تزریق واکسن کرونا در کاهش میزان ابتلا به کووید از ارکان اصلی و مهم قطع زنجیره انتقال این بیماری منحوس است.
 ٠٨:٤٣ - دوشنبه ٤ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
پسماندهای عفونی بخش ها و مراکز خصوصی تعیین تکلیف وبی خطر سازی شود.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در جلسه شورای سلامت ضمن بیان اینکه لازم است در خصوص پسماندهای عفونی بخش ها و مراکز خصوصی تعیین تکلیف شود گفت : تمامی زباله عفونی در بخش های دولتی شهرستان قشم از جمله بیمارستان و مراکز خدمات جامع سلامت جمع آوری ، بی خطر سازی و در زباله سوز بیمارستان امحا میشود .
 ٠٨:٢٧ - دوشنبه ٢١ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرماندار شهرستان قشم از تلاش های شبانه روزی پرسنل شبکه بهداشت تقدیر نمود
در جلسه شورای سلامت شهرستان قشم: دکترعلیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی پرسنل شبکه در راستای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا گفت : اطلاع رسانی در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی از طریق مساجد ، بیلبوردهای تبلیغاتی، ممنوعیت برگزاری مراسم ها و دورهمی ها می تواند در کاهش موارد مثبت و کاهش مرگ و میر ناشی از بیماری کووید نقش کلیدی داشته باشد .
 ٠٨:٢٢ - دوشنبه ٢١ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
وبینار
حقایق در مورد اعتیاد را به اشتراک بگذارید
با شناخت علائم و درمان به موقع افسردگی زندگی ها را نجات دهیم
مسئول واحد سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم با تاکید به آموزش عموم مردم به جهت درمان به موقع افسردگی گفت : سازمان بهداشت جهانی بر شناسایی زود هنگام افسردگی و همچنین مداخله به موقع در درمان افسردگی و پیشگیری از پیامدهای مخرب این بیماری تاکید دارد ‌.
 ٠٨:٤٨ - شنبه ١٢ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم:
اجرای دقیق و جامع طرح شهید سلیمانی ضامن کاهش و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا است
جلسه هماهنگی طرح مدیریت کنترل اپیدمی کووید به شیوه محله و خانواده محور مبتنی بر برنامه هر خانه یک پایگاه سلامت مزین به نام شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور دکتر بهزادی، فرمانده سپاه ناحیه، بخشدار بخش شهاب، امام جمعه، مسئول ستاد تخصصی بسیج اقشار، دهیار و شوراها در سالن آموزش و پرورش بخش شهاب برگزار و به اعمال محدودیت های احتمالی با همکاری ارگانهای مرتبط تاکید شد.
 ٠٨:٤٣ - شنبه ٥ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در حوزه های اخذ رأی توسط ۱۴ اکیپ ناظر در قشم
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: در راستای نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در پیشگیری از ویروس کرونا ۱۴ اکیپ متشکل از کارشناسان سلامت محیط و کار، نیروهای بسیج و جمعیت هلال‌احمر در شعب اخذ رای گیری حضور پیدا کردند.
 ٠٨:٤٠ - يکشنبه ٣٠ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
بررسی عملکرد و شاخص های مراکز خدمات جامع سلامت سوزا و رمکان قشم در طرح شهید سلیمانی
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: به منظور بررسی عملکرد و شاخص های طرح مدیریت کنترل اپیدمی کووید به شیوه محله و خانواده محور به صورت میدانی از دو مرکز شهر سوزا و مرکز خدمات جامع سلامت روستای رمکان بازدید شد‌.
 ١٠:٢٩ - شنبه ٢٢ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>